• Elektroniczna niania DECT

pis

Elektroniczna niania AVENT DECT SCD501/00 zapewnia pełnię spokoju dzięki swoim podstawowym funkcjom.
Oferuje niezawodne połączenie o krystalicznej czystości dźwięku i uspokajającą lampkę nocną dla Ciebie i Twojego dziecka.

- Energooszczędny tryb Smart ECO
energooszczędny tryb Smart ECO Wyjątkowy tryb Smart ECO automatycznie zmniejsza moc transmisyjną i zwiększa żywotność baterii.
Im mniejsza jest odległość między Tobą a dzieckiem, tym mniej energii potrzeba, aby uzyskać idealne połączenie.
-Odbiornik będzie sygnalizował utratę zasięgu przez nianię oraz niski poziom naładowania baterii, dzięki czemu zawsze zachowasz łączność z dzieckiem.
- Wskaźniki poziomu hałasu informują o dźwiękach wydawanych przez dziecko. Wskaźniki poziomu hałasu informują o dźwiękach wydawanych przez dziecko
W miarę wzrostu natężenia dźwięku w pokoju dziecka wskaźniki zaczynają świecić, nawet gdy odbiornik jest wyciszony.
- Maksymalny zasięg: 300 m*Maksymalny zasięg: 300 m* Zasięg wewnątrz — maks. 50 m; zasięg na zewnątrz — maks. 300 m*.
- Odbiornik obsługuje zasilanie sieciowe i bateryjne. Odbiornik obsługuje zasilanie sieciowe i bateryjne Odbiornik może być zasilany z sieci elektrycznej.
Można także włożyć do niego baterie i korzystać bezprzewodowo. Wystarczą dwie baterie alkaliczne R6 AA 1,5 V lub dwa akumulatory R6 AA 1,2 V.
- Niezwykle długi czas działania — do 24 godzin. Niezwykle długi czas działania — do 24 godzin Mały, ładowany odbiornik umożliwia bezprzewodowe przesyłanie sygnału bez konieczności ładowania przez 24 godziny. Zależy to jednak od rodzaju użytych baterii oraz od tego, jak często i jak długo odbiornik działa na zasilaniu bateryjnym
- Technologia DECT gwarantująca brak zakłóceń i 100% prywatności. Technologia DECT gwarantuje brak zakłóceń z innych urządzeń nadawczych (innych elektronicznych niań, telefonów bezprzewodowych i komórkowych). Szyfrowanie danych zapewnia bezpieczne i poufne połączenie. Dzięki temu będziesz jedyną osobą, która może nasłuchiwać, co robi Twoje dziecko.
- Uspokajające światło nocne Twoje dziecko może być niespokojne, gdy po raz pierwszy kładziesz je do łóżeczka. Pomóż mu się uspokoić i zasnąć z pomocą ciepłego i spokojnego światła lampki nocnej.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

Elektroniczna niania DECT

  • Kod produktu: Niania001
  • Dostępność: W magazynie
  • 299,00 zł